View Single Post
  #4  
Staro 20.04.2016, 17:52
jasmin_nikol jasmin_nikol je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2011
US lokacija: Čikago... Minesota....gde god nadjemo posao
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 95
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GrujaSM Prikaz poruke
Pozdrav svima, znam da je rano za ovakvu temu,ali eto odlucio sam da je pokrenem.Prvo da se predstavim, moja devojka i ja planiramo da odemo u USA, mada tamo nemamo nikog osim par poznanika nasih roditelja, grad u koji planiramo da odemo je Chicago.Iz razloga da tamo nemamo nikog pokrecem temu kako bi upoznali jos nekgog ko planira da konkurise za DV-2018 i mozda ostvarimo kontakt pa se zajedno otisnemo u "beli svet". Devojka zavrsava Medicinski fakultet dok sam ja hemicar po zanimanju tacnije farmaceutski tehnolog sad koliko je to zanimanje zastupljeno u Americi ne znam (kod nas skoro nikako), mada ako Bog da i budemo izvuceni i odemo preko radili bi sta god samo da uspemo, jer ovde kod nas je situacija sve teza i teza. Takodje ako budemo imali srece i dodje vreme za to svaka pomoc i savet ce nam dobro doci, sto se kaze nema loseg saveta, a i vecina su besplatni . I naravno zelim svima koji su trenutno uprocesu za DV-2017 puno srece, a nama koji cemo tek ucestvovati u lutriji isto puno srece, ali i strpljenja.
Ako ste ozbiljni u odluci da odete, a mladi ste, mislim da mozete da probate i postdip. da ne cekate samo lutriju! Pogledajte temu Postdipl. studije u USA
http://www.zelenalutrija.com/forum/s...ead.php?t=1026.
Detaljno je objasnjeno za Medicinu kako stoje stvari i kako da se nastave studije tamo, a i tvoj fakultet zvuci atraktivno.... super..... srecno!
__________________
DV2005 - ništa
DV2010 -ništa
DV2017- ništa
DV2018- ništa, ali biće
Reply With Quote