View Single Post
  #3  
Staro 16.01.2021, 19:35
kdragan77's Avatar
kdragan77 kdragan77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2015
US lokacija: Castle Rock Colorado
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 351
Pošalji Skype™ poruku korisniku kdragan77
Nepromenjeno

Mali nije imao pojma sta radi. I pojavio mu se minus od 760k i on se ubio a sve bi se to poravnalo prvi radni dan u narednoj sedmici.
Trgovao je sa margin ( njihovim novcem ) i trgovao je spread option trading sto je skroz drugacije od ove moje strategije.
Jednostavno objasnjeno
Radim ugovor i kupovini 100 akcija po odredjenoj cijeni i u odrejeni datum za to moram imati kolateral u iznosu vrijednosti tih akcija. Odmah dobijam premium novac na racun a ako se desi da je akcija ispod ili ista toj vrijednosti koliki je moj zahtjev obavezan sam da kupim te akcije po toj mojoj cijeni. Ako se desi da je akcija vise od moje zadane ugovor je nistavan a zadrzavam premium ( to je isto kao premium kod auto osiguranja). U slucaju da ugovor se ispuni kupim akcije i podesim opet zahjev za prodaju tih akcija po vecoj cijeni I opet dobijem premium.
Ovo je win win strategija.
Samom registracijom na robinhoodJoin Robinhood with my link and we'll both get a free stock 🤝 https://join.robinhood.com/dragank I uplatom i povezivanjem racuna dobije se free stock i ona se moze prodati poslije 30 dana i isplatiti taj novac .
Ovdje cu I dalje objavljivati moje rezultate
Reply With Quote