View Single Post
  #23  
Staro 01.04.2021, 01:25
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Kada saberes i oduzmes sve troskove Uber/Lyft i nije tako sjajna opcija po meni. Ja trenutno vozim samo zbog tih bonusa tokom vikenda, konkretno sada imam bonus za vikend od 260$ za 60 voznji i mislim da cu ih lagano ispuniti ako budem vozio nesto malo u petak uvece. Doduse ne volim da vozim nocu jer ovde oko DC ima dosta losih naselja. Ali buduci da se racunaju i dostave i voznje cesto se odlucim za dostave uvece....

Da li cu ispuniti bonus zavisi od toga kakve voznje dobijam. Npr pre 2 nedelje kada sam bio pri kraju, imao sam jos 2h vremena da vozim, i dobijam sve voznje koje su ono 45-50 minuta i naravno sve odbijam i prebacujem se na dostave, sroza mi skroz acceptance rate i spadne mi status u aplikaciji... To uvek generalno rade pre nego sto se ispune bonusi...

Takodje vozis svakakve i bele i crne i latinose i klosare i pijane...par puta mu uprljali sedista na autu jer nemam kozna sedista, skenjali mi bravu pozadi ...


Da li je isplativo da koristis svoja kola, diskutabilno, pre znam da je bilo dobrih opcija za rentiranje auta i ako se napravi odredjeni broj voznji za tipa nedelju dana ne placa se rentiranje za tu nedelju, tako da to tada nije bila losa opcija.

Kao sto je neko napisao za uber je potrebna vozacka godinu dana, ssn i tolko, vozi dosta nasih u okolini DC-a.

Kazu generalno da je uber/lyft sada kao i pre covida....
Dosta ljudi je takodje odlucilo da ne vozi zbog covida i uzimaju unemployment
__________________
DV lottery
2018 Class
First time applicant
Reply With Quote