View Single Post
  #5  
Staro 22.01.2014, 23:30
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MIRO Prikaz poruke
Baš lepo da čujemo o VA, kakvo je stanje sa poslom van sezone, za električare na primer, i kakvo je vreme uopšte zime i to..
Nemam pojma sto se posla tice, nisam bila u situaciji da ga trazim ovde. Znam da ima nekih sa Balkana koji su dosli 90-tih iz Bosne.

Vreme je da prosle godine je jednom pao sneg, zadrzao se do podne a evo sad je juce pao sneg, vec se otopio sa puteva, ostalo ga je jos. Koliko ce biti tu ne znam. Meni je univerzitet bio danas zatvoren i juce posle 15 h. Leti bude vrucinstina, ali ne ide u one visine kao u Teksasu npr. Bude do 100 F kad je naj naj naj toplije ali dovoljno za kupanje, zato ima i puno turista u Virginia Beach svake godine. Evo ti prosecne temperature za Hampton (jedan od ovih osam gradova ali to je sve priblzno, kako je u jednom tako je u ostalima). klikni. Vreme je tako da sam zimsku jaknu prvi put juce obukla. Ko voli sneg i zimske carolije, bolje da ode 3 h na sever prema Vasingtonu i navise. Tamo uvek ima snega. Nas obicno za dlaku mimoidje, padne kisa. Ja nisam neki tip sto voli bas vrucinstinu tako leti sam non stop u klimatizovanom prostoru. Ali kad idem na posao i sa posla nije strasno, najgore bude oko 15 h tad upece bas bas. Ali ima jako puno visokog drveca pa nisi bas na cistini. A ostatak godine je prijatno vreme, jesen je topla i prolece je toplo (kao npr leto u mom rodnom Uzicu).
Reply With Quote