View Single Post
  #5  
Staro 14.01.2012, 18:36
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
A zasto ti ljude teras sa foruma? Cim neko ima pitanje koje nije vezano direktno za lutriju ti ga evo vec par slucajeva savetujes da ide i da ovde nece dobiti odgovore. Ako neko otvori temu vezanu za neku drugu vrstu iseljenja u USA pored lutrije sa jasnim pitanjem i fino objasni svoj problem onda to nije spamovanje i pocetnicko smaranje tipa gde da se prijavim, jel mogu celo selo da povedem itd. Ako ne zelis ili nemas sta odgovoriti takvim novim clanovima mozda neko ima, a ujedno i ti novi clanovi mogu doneti neke korisne informacije svima nama na forumu ili dovesti neke druge korisne i normalne clanove na forum.
Zasto ti mislis da ih tjeram sa foruma? Procitala sam cijeli ovaj forum, i znam da nema bas puno ljudi koji joj mogu pomoci. S druge strane, onaj forum koji sam pomenula je najveci bas kad se tice ovih K1 i K3 (ili CR1) viza, pa sam mislila da je ipak uputim na mjesto gdje moze naci puno vise konkretnih odgovora na svoje pitanje nego ovdje. Ovaj forum se ipak zove zelena lutrija.
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote