View Single Post
  #1022  
Staro 05.04.2016, 22:15
B&V B&V je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.05.2015
US lokacija: New York :)
YU lokacija: Bgd
Poruke: 55
Nepromenjeno

Drugari, pre svega da cestitam svima koji su pozeleneli do sada u ovom ciklusu, a svim "zelenasima" zelim da se zahvalim na neizmernoj pomoci i iskustvima koja su doprinela uspesnom okoncavanju celokupnog procesa formalnog dela emigriranja verovatno svih clanova ovog foruma. Ja malo kasnim sa pricom sa mog intervjua ali nista niste propustili nit izgubili jer se moj intervju uopste nije razlikovao od ostalih uobicajenih i vec opisanih ranije u ovoj temi. I moj je uspesno obavljen

Za sve kojima intervju tek predstoji samo se opustite i korak po korak pratite uputstva i bez bilo kakkvog problema zavrsicete ceo ovaj proces.

Naime, dolazak u ambasadu, prolaz kroz obezbedjenje, uzimanje broja, ceknaje. Prva soba, predaja dokumentacije /Izvod iz knjige rodjenih MKD(nisam prevodio dao samo original na makedonskom/ srpski izvod nije bio potreban) izvod iz MKV , diplome i svedocanstva srednje skole, fakultet. diploma, potvrde iz suda, supa, koverta sa lekarskog, ds kofirmacija, papir iz maja i papir sa zakazanim intervjuom, pasos, i 2 fotografije. /, drugi salter placanje vize u dinaraima, treci salter otisci, cetvrti konzul ( razgovor koji je trajao 5-10 min i cestitanje, nikakva specijalna pitanja koja vec gore nisu pomenuta), nakon toga vracanje opet u prvu sobu i detalji oko preuzimanja pasosa.

Moram da napomenem da su ljudi zaposleni u ambasadi izuzetno profesionalni i usluzni, a o ljubaznosti da i ne govorim. I to zaista znaci. I Hvala im na tome.

Ako neko ima neka dodatna pitanja...

Pozdrav i srecno.
Reply With Quote