View Single Post
  #13  
Staro 24.05.2012, 01:48
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sonofamom Prikaz poruke
dejancic,

ti si rekao da si kupio osiguranje PRE nego sto si isao da vidis kola... sto po meni nema logike. sad vidim da si kupio NAKON sto si ih video, i o tome i ja pricam.

od negativnih stvari sta si rekao...hmmmm....mrzi me da citam ponovo ceo post, ali evo po secanju od pre neki dan:

nema gradski prevoz
nema taksi
nema stanova za rentanje (moras kucu)
nema postenih agencija (sve prevaranti)
nema sunca
od 90 "komsiluka" 80 ih ne valja
u DMV-u ne primaju kes i kartice (?!?)

eto, to onako po secanju, ti me ispravi ako sam nesto propustio....

Nemoj da te mrzi da procitas jos jednom posto ja nisam ni pisao, a ni rekao stvari koje si ti naveo :-)

Bar ja ne mislim da sam to napisao. Mozda sam i ja nepismen pa ne znam da jasno napisem ono sto mislim.

Ovaj put cu pokusati da se sto jasnije izrazim. I to ne radim da bih tebi menjao misljenje vec da bih pokusao da sprecim da jos ljudi stekne po meni pogresan utisak o Pittsburgh-u.

-Ja nisam napisao da Pittsburgh nema gradski prevoz vec "moje skromno misljenje je kao da ga nema". Onda sam i obrazlozio da je razlog za takvo moje misljenje to sto je autobuski prevoz vremenski razredjen. Nekome to ne smeta, nekome da, stvar organizacije.
-Nema taksi nije isto sto i jako los taksi prevoz.
-Stanova ima, ali ne mnogo stanova u visespratnim zgradama, vec u kucama izdeljene u stanove.
-To sto ja nisam uspeo da nadjem agenciju bez negativnih ocena, ne znaci da takve ne postoje. A i da ne postoje, jel ti agencija za nekretnine neophodna u zivotu? Naci ces stan sa ili bez njih, slobodu izbora po tom pitanju uvek imas.
-Nema Sunca? Na ovo necu ni da gubim vreme da objasnjavam...
-Po pitanju komsiluka sam ocigledno trebao da pojasnim. Napisao sam da je lokacija posla bitna. Ako je meni firma u severnom delu grada, sto bih ja ziveo u juznom. Odmah otpisi pola grada. Ako sam ja osoba koja voli urbane sredine zasto bih ziveo u delu grada koji nudi klasican zivot u predgradju. Otpisi jos trecinu. Svako sebi nadje sta mu odgovara. To su samo neke od stvari koje sam ja uzimao u obzir da bih odlucio gde da zivim. I sve to je uticalo da napisem "Moje skromno misljenje je da od tih 89 ja u 81,5 ne bih ziveo". To ne znaci da ti krajevi grada ne valjaju vec meni ne nude sve sto mi treba.
-Ja sam DMV naveo kao informaciju da se nekome ne bi desilo da se vraca kuci jer ima samo kes ili kreditnu karticu. Zaista nisam ocekivao da ce neko suditi o gradu na osnovu toga.

Pozdrav
__________________
If you refuse to accept anything but the best, you very often get it.
Reply With Quote