View Single Post
  #3  
Staro 07.02.2018, 16:22
Pollex Pollex je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.10.2017
YU lokacija: Tuzla
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik misternice Prikaz poruke
Sjajno sto je neko pokrenuo novu/staru temu
Posto me Cikago jako zanima za neku selidbu u buducnosti iz Minneapolisa, najvise me zanima ta cena smestaja. Zapravo, na svim sajtovima koji se time bave, vidim da razlike u cenama izmedju namestene sobe I nenamestenog celog stana I nisu bas velike? Tipa, naci stan sa cimerima kosta izmedju 600 I 1000$ dok za te pare moze da se nadje nenamesten onebedroom ili cak twobedroom apartment (govorim o istim delovima grada) Da li je to I u praksi tako?
I to sto si pomenuo coveka kod koga si stanovao, da li je cest slucaj da nasi ljudi daju stanove u zakup (da poseduju zgrade I izdaju)? Da li je to pametnije I pristupacnije (zbog credit score-a I income-a I svega sto rentijeri uglavnom zahtevaju pre nego sto nam izdaju stan?
Nije čest slučaj. Ja sam pronašao gospodina Pavlovića preko preporuke jednog Bugarina koji dolazi u USA-Chicago već treći put preko work and travel-a.
Ja sam sa tim vlasnicima ono isao na povjerenje.
Dao sam im prvi rentu tek kada sam i dobio platu (nakon 2 sedmice) a onda sam sustigao dugove, nisu tražili nikakv vid dokumenta od mene nego su mi vjerovali an svaku izgovorenu riječ Ne mogu ti reći istinu u vezi namještenog stana, jer uglavnom se rentaju prazni stanovi Pa tako mislim pak da je bolje uzeti prazan stan i kućiti se u njemu jer tko zna tko je spavao prije tebe na nekom namještaju :/
Žao mi je samo što na prvom postu fale 2 fotografije, nemam mogućnost editovanja a i prva fotografija mi je nekako prevelka Pa ovom prilikom molim admine ako mogu da isprave te stvari
Reply With Quote