Tema: Ventiliranje
View Single Post
  #9  
Staro 16.11.2014, 02:48
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Potpuno se slazem sa tobom.
Svi imaju pravo da se nadaju i da budu euforicni i da se na kraju raduju ili razocaraju. U ovom drugom slucaju bolje da se iskljuce sa foruma i okrenu stvarnom zivotu, nisu nista izgubili jer nisu to ni imali, nikakav problem.

Nazalost upoznao sam dosta nasih ljudi koji su vec desetak godina ovde a da ne mogu da komuniciraju ni na koji nacin na engleskom jeziku, prosto neverovatno. To su ljudi koji su dosli u svojim dvadesetim i tridesetim godinama ovde, mrze ameriku i sve sto je americko, navijaju da rusija baci atomsku bombu na zemlju u kojoj oni i njihova deca zive.
To su ljudi koji tvrde da su amerikanci glupi i da nemaju smisla za humor (samo ne znam kako su dosli do tog zakljucka kad znaju par reci engleskog), tvrde kako ih amerikanci ne vole jer su srbi a u isto vreme mrze meksikance jer "vidi ga ovaj cigan..." i crnce jer "vidi ga ovaj kako se oblaci i hoda m...m....j...."...

Daleko od toga da pljujem samo nase, potpuno isti procenat neobrazovanih i glupih ljudi ima u svakom narodu, to su isti oni koji mrze prvo same sebe pa onda i sve ostale jer su svi krivi za ono sto se njima dogadja, a ne oni sami.

Nije ovde sve idealno, daleko od toga, ali je tacno pet puta bolje od onoga na sta smo navikli u Srbiji.

Svi ljudi pamte samo lepe stvari iz proslosti, ruzne zaboravljaju (to je u psihi svakog coveka tako). Citacu ovaj post za godinu dana i reci cu sebi da sam preterao, da nije pet puta bolje ovde, nego mozda duplo. Citacu ga za tri godine i reci cu da je malo bolje ustvari. Posle deset godina cu reci, ma sta mi je to trebalo, ko zna sta bi bilo da sam ostao, lepo je bilo tamo, a ustvari cu se secati dana kad sam bio mlad i kad je sve bilo lakse
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA

Last edited by IgorMAD; 16.11.2014 at 02:53.
Reply With Quote