View Single Post
  #3  
Staro 13.10.2015, 12:47
Mikimini Mikimini je offline
Član
 
Datum prijave: 05.10.2015
Poruke: 13
Nepromenjeno Intervju :)

Evo i ja da se javim sa utiscima.. Kao sto je rekao prethodni clan(ne baratam bas najbolje sa imenima) ovaj intervju zaista jeste samo formalnost. U 8:30 smo jedan momak i ja bili ispred ambasade za diverziti vizu, nesto su danas pobrkali loncice pa smo malo cekali, unutra je on bio prvi iako sam ja usla pre njega i zavrsio je do nekih 11, 11 i nesto, iako nije trazio da zavrsi sto pre, dok sam ja nakon cekanja od sat vremena, otisla na prvi salter, sa sluzbenikom koji me je pitao da li sam ranije igrala lutriju, ja se nasalila sa njim u vezi svog jako malog broja slucaja, uzeo mi je dokumenta, ja ga zamolila da ukoliko mogu, sto pre da zavrsim jer radim od 14h, rekao da ce videti ako bude moguce, da zavrsim, negde oko 12 mi je sve bilo gotovo, placanje vize sam odmah posle ragovora sa sluzbenikom zavrsila i onda jos 2 sata cekala da me prozovu kod konzula, ona me je pitala da li sam ranije isla u usa, kod koga idem i da li imam neki dokaz za komunikaciju sa osobom kod koje idem, a za koju sam ja navela drugaricu iz ny, sto sam rekla da nemam, ni mail ni poruke, samo pozive u telefonu, sto je njoj bilo cudno, ali mi je nakon gledanja original diplome sa fakulteta cestitala na dobija ju diverziti vize.. Eto tako, ja odoh sad na posao. Za brata koji je ilegalno tamo me apsolutno nista nisu pitali

Pozdrav svima!