View Single Post
  #6  
Staro 28.10.2014, 19:51
euroman euroman je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2014
US lokacija: Cikago
YU lokacija: Kraljevo
Poruke: 5
Pošalji Skype™ poruku korisniku euroman
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik euroman Prikaz poruke
DPrijatelji, mene zanima da li je ta greska , greska diskvilifikacije ili se ceka izvlacenje pa ako me izvuku onda ispravljam gresku? Danas sam pozvao USA ambasadu u Beogradu i covek mi je rekao da cu verovatno biti diskvalifikovan e sad to " verovatno" je za mene neizvesno ... ... imam broj u Kentakiju ali moj engleski je slab da bih mogao da im objasnim sta me muci ....


ako nekog zanima za neka druga ili slicna pitanja mozda moze da mu pomogne ova adresa i broj:

+1-606-526-7500 i adresu Department of State, Kentucky Consular Center, 3505 N. Highway 25 West, Williamsburg, Kentucky, 40769 USA.
Prijatelji,

Usudio sam se i nazvao Kentaki ..... koliko ce da kosta videcemo kad stigne racun..... dakle javila se sluzbenica ... nekao sam pokusao da joj objasnim, medjutim njoj je bilo odma sve jasno kao da se sa tim susrece redovno. Rekla mi je da to nema veze sa diskvalifikacijom ...... dakle u igri sam ... medjutim UKOLIKO ME SRECA POGODI onda bih morao da ispravim gresku na prvom razgovoru nakon zavrsene lutrije ..... Ostaje sad da se ceka 5. maj 2015. SRECNO SVIMA
Reply With Quote