View Single Post
  #3  
Staro 02.02.2011, 05:48
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sabby Prikaz poruke
NEKI LJUDI SU JAKO DRSKI NA OVOM FORUMU!!!!
KOLIKO SAM SHVATILA TAJ FORUM POSTOJI DA BI POMOGAO LJUDIMA DJELECI ISKUSTVA....A NE SE HVALISAT NA SVA USTA JA SAM AMER,JA SAM OVO...JA SAM ONO,PRAVIT SE PAMETAN I UZDIZAT SEBE PONIZAVAJUCI OSTALE...JER NEMAJU SVI VREMENA PROCITAT SVE POSTOVE I PRATIT SVE TEME NA SPOMENUTOM FORUMU...JA SAM PITALA IZ RAZLOGA JER NE STIGNEM SVE PRELISTAT UZ DVOJE MALE DJECE..PA SAM SI HTJELA USTEDIT VRIME POSTAVLJAJUCI KONKRETNO PITANJE STA ME ZANIMA,KOLIKO JA ZNAM ZA TAKVE STVARI I POSTOJE FORUMI!!!!!!

A TEBE ZANA AKO TAKVE STVARI NERVIRAJU NEMOJ ODGOVARAT NA TAKVA PITANJA PA SMO PROBLEM RIJESILI....PRIMJETILA SAM DA SI JEDINA DRSKA OSOBA NA OVOM FORUMU,TO STO SI VEC ODAVNO DRZAVLJANKA AMERIKE NEDAJE TI NIKAKVO PRAVO DA OMALOVAZAVAS LJUDE KOJI POKUSAVAJU NESTO NAPRAVIT OD ZIVOTA!!E DA AKO NEKI LJUDI NEMAJU ZAVRSENE KOJEKAKVE SKOLE TO NE ZNACI DA SU MANJE VRIJEDNI ILI GLUPLJI OD TEBE !!!!
A UZ TO TI SI SE I NASLA PODSJECAT LJUDE O PRAVILIMA PONASANJA NA FORUMU MA BAS SI ADEKVATNA OSOBA ZA TO SVAKA TI CAST!!!!
Ti si izgleda potpuno pogresno shvatila smisao foruma, pogotovo ako nisi procitala pravilnik. Kao prvo, pisati velikim slovima citavu poruku je krajnje nekulturno, jer nekome deluje kao da vices. Ljudi koji su na ovom forumu su tu da pomognu jedni drugima. Upravo ljudi koji su duze vreme u Americi (kao Zana) i koji su prosli celu proceduru imigracije daju i najkorisnije informacije. Ti ljudi koriste svoje slobodno vreme kako bi pomogli drugima. Oni nisu placeni za to, niti im je to posao. Ono sto se ocekuje od ljudi koji dodju na forum je da pogledaju prvo da li je o toj temi raspravljano i da li ima vec odgovor. Zasto mislis da je tvoje vreme cenjenije od necijeg drugog? Zasto mislis da bi ljudi ovde trebalo 500x jednu te istu stvar da ponavljaju, jer nekog mrzi da cita? Mrzi te da procitas teme, a onda dajes zakljucke da li je neka osoba drska ili ne. Stvarno nemam reci.
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote