View Single Post
  #4  
Staro 02.02.2011, 08:28
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sabby Prikaz poruke
NEKI LJUDI SU JAKO DRSKI NA OVOM FORUMU!!!!
KOLIKO SAM SHVATILA TAJ FORUM POSTOJI DA BI POMOGAO LJUDIMA DJELECI ISKUSTVA....A NE SE HVALISAT NA SVA USTA JA SAM AMER,JA SAM OVO...JA SAM ONO,PRAVIT SE PAMETAN I UZDIZAT SEBE PONIZAVAJUCI OSTALE...JER NEMAJU SVI VREMENA PROCITAT SVE POSTOVE I PRATIT SVE TEME NA SPOMENUTOM FORUMU...JA SAM PITALA IZ RAZLOGA JER NE STIGNEM SVE PRELISTAT UZ DVOJE MALE DJECE..PA SAM SI HTJELA USTEDIT VRIME POSTAVLJAJUCI KONKRETNO PITANJE STA ME ZANIMA,KOLIKO JA ZNAM ZA TAKVE STVARI I POSTOJE FORUMI!!!!!!

A TEBE ZANA AKO TAKVE STVARI NERVIRAJU NEMOJ ODGOVARAT NA TAKVA PITANJA PA SMO PROBLEM RIJESILI....PRIMJETILA SAM DA SI JEDINA DRSKA OSOBA NA OVOM FORUMU,TO STO SI VEC ODAVNO DRZAVLJANKA AMERIKE NEDAJE TI NIKAKVO PRAVO DA OMALOVAZAVAS LJUDE KOJI POKUSAVAJU NESTO NAPRAVIT OD ZIVOTA!!E DA AKO NEKI LJUDI NEMAJU ZAVRSENE KOJEKAKVE SKOLE TO NE ZNACI DA SU MANJE VRIJEDNI ILI GLUPLJI OD TEBE !!!!
A UZ TO TI SI SE I NASLA PODSJECAT LJUDE O PRAVILIMA PONASANJA NA FORUMU MA BAS SI ADEKVATNA OSOBA ZA TO SVAKA TI CAST!!!!

COMENT BY ZANA:
Ako nekome jos uvek nije jasno neka procita ponovo instrukcije na zvanicnom sajtu lutrije i ovu temu od prve do poslednje strane (po izboru i ostale teme). Ako i dalje nije jasno, treba da se procita ponovo ali sporije. Ako ni nakon toga nije jasno - teska posla od snalazenja i sa imigracijom i u Americi. Gubljenje vremena zaista. Sorry - zivot ponekad nije fer, a u ovim ujedinjenim drzavama je prilicno surovo ako elementarne stvari ne razumes.
Htedoh da zapitam zasto nezadovoljstvo zbog druge teme tj. odgovora koji ti se ne dopadaju postujes ovde, a onda kad sam malo razmislila shvatih da si (ne)namerno mozda postovala bas gde treba...

Meni je zao sto si toliko potresena cinjenicom da sam drzavljanin USA. Nadam se da si to zakljucila iz mojih postova, sto bi znacilo da si ipak nasla "malo" vremena da procitas ponesto na forumu. Ili nisi valjda to zakljucila na osnovu onog "Pravi Amer" ispod mog imena?!

Zao mi je i sto te USA ne postuje kao druge, obrazovanije ljude - pretpostavljam da nije prijatno. Ne znam zasto sam ja kriva sto USA ne zeli ljude koji nemaju bar srednju skolu i sto ne razumeju da ti "samo pokusavas da nesto napravis od svog zivota". Mozes da postavljas pitanje oko radnog iskustva i skolovanja hiljadu puta i odgovor ce biti isti - Amerika te nece, dakle njima se zali a ne meni. Slobodno pozovi Ambasadu i uputi protest, to i dalje nema nikakve veze sa mnom. To sto su u jednom trenutku na Balkanu vladale logike "sta ce ti skola, kad vidis da nista ne vredi", "vataj zanat, tu su pare" i "bitno je koga znas, a ne sta znas" i sto su mnogi ljudi resili da im diplome ne trebaju - nema veze sa Amerikom, a takodje ni sa mnom. Svaka odluka ima svoje posledice.

Posto si me vec citirala (pod "coMent"): opet da ti i ovde kazem da je suludo da selektivno citiras - na "onoj" temi si izbacila deo koji ti se ne dopada, a ovde si izbacila deo koji lepo sve objasnjava sta su potrebni uslovi. Sta je poenta toga?

Ako imas nesto pametno u vezi sa ovom temom (Psihologija kao nauka, prvi post je prevod delova naucnog rada a ne "pametovanje" forumasa) - molim te nastavi (malim slovima), ako ne - molim te ostavi me na miru. Nisam ti ja kriva sto ti ne ispunjavas uslove za lutriju - muka mi je vise od indijanskih pitanja "kad je prijava za lutriju", "koja mi skola treba", "kad mogu da saznam rezultate" jer je zbog takvih pitanja pola "starijih" clanova prestalo da posecuje ovaj forum. Dosadno ljudima vise da citaju jedno te isto i da po milion puta odgovaraju na ista pitanja. Umesto toga trebalo bi daleko vise da se bavimo pojedinacnim iskustvima i nekim novim stvarima.

Ako imas jos ponesto da kazes, zapocni novu temu. "Ignore User" opcija postoji na ovom forumu (Kontrolna tabla) sva sreca te mozes da izbegnes svu moju "drskost" na ovom sajtu.

Za one koji ovo citaju, referenca za ovakvu reakciju clana foruma Sabby je moje obrazlozenje (po milioniti put i od mene i od drugih clanova foruma) na ovoj temi.
Reply With Quote