View Single Post
  #6  
Staro 01.06.2014, 17:20
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

Mi smo u Americi vec pune 3 godine,ovo nam je cetvrta. Kad smo mi dosli moji roditelji i sestra su vec bili ovde, i ja sam mislila da ja necu imati problema da se priviknem, i da ako nekoga uhvati depresija to ce biti moj suprug. Ali eto posle samo nekoliko nedelja u USA ,ja pocnem da se osecam bas kao sto je Zana opisala. Toliko me uhvatila kriza pa sam suprugu vikala,ja nemogu vise,pokupicu kufere i nazad kuci.Ali lako polako,krenemo na redovni poso, i pocnem svaki put kad mi je tesko da podsetim sebe kakav mi je bio zivot tamo kod kuce,i sto vise bi pravila sporedbu, USA bi pobedila. Jedino nam nedostaju dragi ljudi kod kuce, ali sad uz pomoc tehnologije u kontaktu smo sa svima celo vreme.
Sigurna sam da ce svi proci niz tezak period kad stignu ovde, bez obzira koliko su psihicki spremni, ali je moj savet da uvek podsetite sebe,koliko vam je tamo bilo tesko,kad niste imali dovoljno para za racune,ili kad kazete detetu da nemate para da mu kupite igracku ili sladoled i niz drugih stvari koje znam da vecinu nas i donese ovde u USA, i odma cete se osecati bolje
Reply With Quote