View Single Post
  #9  
Staro 01.05.2018, 22:27
miloszeka miloszeka je offline
Član
 
Datum prijave: 24.05.2017
YU lokacija: Beograd
Poruke: 23
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik NYCB Prikaz poruke
U NY je to jedan od najslabije placenih poslova koje svako moze da radi. Treba ti licenca koja se dobija slusanjem predavanja. 90% ovih "licenciranih" radnika jedva nabada engleski, sto bi trebalo da ti da neku predstavu o "teskoci" polaganja za licencu. Kao policajac nemas nikakvih prednosti. Jedina prednost je ako imas dozvolu za nosenje oruzja, sto opet zavisi od drzave do drzave. U drzavama u kojima je nosenje dozvoljeno, nemas nikakve prednosti. Plata je oko 8$ na sat (pre poreza) i sa tim ne mozes da se izdrazavas. Ponavljam, govorim o situaciji u NYC, gde su plate solidne, u odnosu na ostale drzave.
Druze, ne zelim da te demantujem, al jel moguce da legendarni NYPD ima tako male satnice? Mozda se to odnosi na pripravnike i pocetnike? Verovatno da se tokom godina rada povecava i zarada...to ispada da nasi studenti na W&T programu zarade za mesec dana vise nego jedan policajac, zato mi i zvuci malo neverovatno...msm nemoj pogresno da me razumes prosto sam zapanjen ako je takva situacija.
Reply With Quote