Tema: H1B viza
View Single Post
  #1  
Staro 23.06.2014, 13:58
IvanDash IvanDash je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.04.2014
Poruke: 31
Cool H1B viza

Pozdrav,
pisem ovde osto nisam nasao konkretnu temu za moj slucaj. e ovako zavrsio sam srednju skolu i planiram da krenem da ucim PHP HTML, CSS, CSS3 , HTML 5 uglavnom u vezi IT sektora. Od kad znam za sebe imam san da odem da zivim u USA. Svi pricaju ovde je najbolje ovde se najbolje zivi ali definitivno nije tako. I na sve to nasao sam devojku koja ce mi ocigledno biti zivotni saputnik zato sto takodje ima istu zelju a to je USA )) ... Vec duze smo u vezi i njena prednost je sto ima vizu ali ne znam sad koju tacno uglavnom dobila je na 10 godina ja mislim. E sad moje pitanje je da li je moguce da ako za par godina kontaktiram neke IT firme po americi i ako oni vide moje projekte i ako im se svidim da li mi oni mogu srediti boravisnu/radnu vizu? Ipak gledam to ovako da je trenutno IT industija industrija koja tek aktivno postoji 10-ak godina i tek treba da se razvija a inace sam vec par godina u tom svetu i to je nesto sto me zanima. I da li bi firma mogla da samo izda vizu meni ili i mojoj devojci? ili ako bi do tad ovde bili vencani da li bi ona mogla da podje samnom? I kako se jos moze dobiti green card osim te DV lutrije?
Reply With Quote