View Single Post
  #24  
Staro 23.01.2009, 08:53
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Dobri su programi. Ja sam u njihovom department uradila nekoliko kurseva koji su mi bili potrebni za business i finance. Imaju dobar transfer rate za University i dobru ponudu za internships sto moze da se pretvori i u poslovnu ponudu. Uglavnom svi profesori imaju svoje kompanije i vrlo cesto regrutuju studente. Zavisno od toga da li te interesuje diploma ili certificate mogu da ti objasnim plan studiranja. Imaj u vidu da broj units koji oni navode da je potreban za diplomiranja je na kraju drugaciji: eto na primer, male su sanse da ispunis uslov da odmah uletis na Calculus 7 ili 8. Ima dotle da se gura, a i ne savetujem odmah advanced ispit pre nego sto se osoba prilagodi na drugaciji sistem studiranja i ovlada strucnim recnikom. Pogledaj prilozene files pa pitaj sta treba da pojasnim. Naravno - i ovde stoji da je program drugaciji (ali slican) na svakom college. Ako te interesuje, mozemo kasnije da vidimo sta se priznaje na Univerzitetima sa kojima postoji ugovor. Nadam se da ovo help .

Computer Science.pdf CIS.pdf

Last edited by Zana; 26.01.2009 at 00:12.
Reply With Quote