View Single Post
  #3  
Staro 01.05.2019, 09:47
Pollex Pollex je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.10.2017
YU lokacija: Tuzla
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik damagon Prikaz poruke
Ajd prvo da budete izvuceni,

Moguce je izvesti tako nesto, to se zove activation trip.
Tipa mozes otici na samo jedan dan, tipa ako imas nekog navedes njegovu adresu za ssn i gc, mozes do godinu dana biti van Amerike. Ova dokumenta ti eventualno mogu poslati nekom brzom postom. Cak sta vise posto sam ja vec 6 meseci van Amerike a vracam se uskoro krenulo je cimanje ...
Gledao sam klipove nekih advokatskih kancelarija na youtube, postoji mogucnost da budes i 2 godine i duzevan USA i imas opciju da apliciras za neku re entry permit vizu, sad kako to ide veze nemam.
Ali u sustini mene sada mogu da cimaju gde sam bio , sta sam radio, zasto sam toliko dugo odsustvao... Razlog je bio zavrsetak studija, uzeo sam uverenje i dao na prevod , tako da se nadam da me nece cimati , srecno i pozz
Moj razlog je taj što npr ne želim još da napuštam BiH a ako sam već izvučen da ni bi to sve propalo da mi je nekako da "održim" sezonskim radom u USA. A posao koji radim u BiH mogu samo da budem odsutan 2 mjeseca u toku godine.
A na sve to.. supruga nije sigurna kako bi se navikla na američki način života Pa ujedno da vidi jel to to
Što se izvlačenja tiče ne ulažem neke jake nade...ono ako bude super je Ako ne bude igrat ćemo opet
__________________
DV-2019 x2 First time. HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote