View Single Post
  #22  
Staro 28.02.2009, 19:22
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Ja imam strica u Atlanti....mada ni on nije nesto odusevljen tim gradom...a sinoc ko za inat smo se nesto raspricali sa komsinicom kojoj nude posao tamo...i ona se razmislja jer mrzi taj grad (zivela je tamo 10 godina). Slazem se da su to sve subjektivna misljenja i da covek treba da ode sam i vidi sta mu se svidja. Svako drugacije prodje, ali i svako drugacije i trazi. Isto ko i u Srbiji...meni se Bg nikada nije svidjao....tacnije, smatram to najruznijom metropolom koju sam u zivotu video.....a nekom se svidi i obozava taj grad. Tako ti to i ovde :-) U svakom slucaju, mi svi koji smo dosli ovde po meni ne bi trebali da pustamo korenje bilo gde u pocetku.....ovo je Amerika...mozemo da biramo. Licno, isto nameravam jednog dana da odem odavde....pored svih tih okeana i planina i predivne prirode, koji cu ja djavo u Illinoisu? Za sada sam tu....ali za jedno godinu dana...ko zna? Mozda odem, pa se mozda ponovo vratim...nikada se ne zna :-) Treba sve videti....to je nekako moj moto...samo tako cemo moci upoznati ameriku i znati gde nam se najvise svidja da ostanemo.
Atlanta ima zeznut kriminal...to sam i ja cuo.
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote