View Single Post
  #260  
Staro 09.12.2021, 14:16
kdragan77's Avatar
kdragan77 kdragan77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2015
US lokacija: Castle Rock Colorado
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 351
Pošalji Skype™ poruku korisniku kdragan77
Nepromenjeno

Moze se reci da je ova peek seson dosta lakša od svih prethodnih,izgleda da PVD (personal vehicle driver) uzimaju dosta volume.
Ove godine nisam u rental vozilu i to mi je izuzetno drago, zalio sam se da ne mogu podesiti sjediste i retrevizore posto ta vozila nisu napravljena za 190 cm visoke dečke .
Ove godine imam i helpera tako da samo vozim I pripremam naredne stopove u Package car.
Radim isto kao i predhodnih godina, znaci nekih 55 do 60h sedmično ali dosta manje tereta prelazi preko mene posto helper sve dostavlja .
Sve u svemu nije lose ali rano je jos govoriti tek je druga sedmica Peak a ostalo je jos 3 sedmice do Christmas .
Dosta je manje amazonovih paketa posto su oni sada dostavljaju 70% svog volume. Jako brzo napreduju 2014 god su dostavljali 20 miliona pkg a samo prošle godine 4 bilion paketa. Čitam da oni drže preko 85% online prodaje sto je ogromno. Ovaj novi president Uniona je rekao da mu je jedan od glavnih ciljeva u mandatu da organizuje amazon radnike u Union pa cemo vidjeti kako ce to da prodje.
Reply With Quote