View Single Post
  #921  
Staro 07.02.2016, 23:08
markoni markoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2014
Poruke: 148
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tikica Prikaz poruke
Prebacio Magelen greskom i ovaj moj post u SSN/GC temu pa ti pisem odgovor ponovo za slucaj da nisi video.

Ne treba nista da radis. Link te salje na zvanicni sajt za uputstva gde jasno pise da je procedura razlicita za druge imigracione vize, i da oni javljaju ukoliko bilo sta dodatno treba. Mi pratimo uputstva za Diversity vizu. Ukratko uzivaj do mail-a za intervju

Sto se termina tice, moguce je, mada zavisi od preseka i datuma slanja DS260. S obzirom da sam ja kasno poslala moze se desiti da imamo istog meseca.
Hvala jos jednom Tikice, izvinjavam se sto ne posecujem malo redovnije ovaj forum (ne odgovaram azurnije) ali trudim se kad se poklope volja i mogucnost vremenska... ne mogu non stop misliti o intervjuu dok ga iscekujem, prolupao bih u tom slucaju... verovatno kao i ostali sto bi pretpostavljam...

Znaci to isto kao nama, svima ostalima stoji dok ovi u Americi ne obrade ili sta vec podatke iz ds-260, pa nema razloga da se uzrujavam tj. ne obavezuje nas da nesto ucinimo pre maila... Ok

Ja sam DS poslao pocetkom jula... pa cemo videti kada ce nam biti datumi

Last edited by markoni; 07.02.2016 at 23:14.
Reply With Quote