Tema: Dv-2017
View Single Post
  #13  
Staro 06.04.2015, 21:36
adojaro adojaro je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.04.2015
US lokacija: AkoBogDA Jacksonville, Florida
YU lokacija: BiH
Poruke: 45
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik srecica Prikaz poruke
Po meni nije uredu da se neko prijavi na lutriji i da bude izabran, nakon cega ta osoba shvati da za dalju proceduru treba odvojiti 2000-3000 $ i naravno odustane i na taj nacin oduzme nekome sansu za odlazak.

Izvini,ali nikad nisam razumela ovo,šta znači oduzeti šansu nekome ko nije izvučen a taj neko jeste njegovo je pravo da sa svojim dobitkom radi šta mu volja pa i da odustane!

Mislim na to da neko iz dosade ili zezanja posalje aplikaciju pa poslije i ne prati da li je izvucen, ili bas zbog toga sto nije upoznat da treba i dosta novca za daljni dio procedure pa kada skonta da treba onda odustane, jer o tome se raspravljao na pocetku teme, zbog cega se raspitujem tako rano ( DV 2017 ), pa bas iz tog razloga, da ne oduzmem nekome sansu ako stvarno necu iskoristiti pruzenu priliku ( primjer budem izvucen na lutriji a to ne iskoristim, a neko bi drugi umjesto mene bio izvucen i to iskoristio da se ja nisam zezao i bezveze poslao prijavu, navodim prijer na sebi da se neko dugi ne uvrijedi ). Naravno i pored svog planiranja uvijek moze da se desi nesto zbog cega bi covjek odustao i to je njegovo pravo kao dobitniku.

Bar sam ja takvog misljenja.
Reply With Quote