View Single Post
  #15  
Staro 02.09.2008, 02:54
V777's Avatar
V777 V777 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: US
Poruke: 270
Nepromenjeno

Ha ha ha...ovo je dobro sto je neko napisao da bi neko za put u US i ceo aerodrom presao go skroz...dobro je da ima pozitivnog duha i to mi se svidja, jer tako i treba...

Ja sam kod te iste doktorke bila, brze ko avion, inace zena je mladja i zna posao koji radi, ne gubi vreme uopste ... ne mogu da se setim koliko sam se skidala (toliko brzo je bilo), znam da je bilo hladno vreme, a ja naoblacena veoma mnogo, ali je koliko se secam bilo u isto vreme i davanje vakcina i upisivanja u karton (jer sam ja sa sobom donela kartoncic sa primljenim vakcinama do tada), i slusanja pluca, gde se naravno skine gornji deo odela, cini mi se skroz, zatim se postavljaju pitanja, koja doktorka upisuje u karton, dok mi mozemo malo da se obucemo gore, koliko stignemo, a zatim malo nas pogleda dole, vizuelno, ispipa nam stomak i grudi (zene ce me razumeti, to je da se vidi da li ima nekih anomalija), pita da li nismo u drugom stanju, preporucuje nam da ne ostajemo u drugom stanju u narednih nekoliko meseci (mislim da je bilo 3 meseca) nakon primanja ovih vakcina, izmeri nam visinu, tezinu, pritisak...ma apsolutno opusteno i veoma brzo....i dok vi shvatite da ste kod doktora uopste, a ono se vec pozdravljate i odlazite svojim poslom drugim...

Za muskarce ne znam, ali mi se cini da je bilo na forumu od prethodnih godina iskustva i muskaraca i sva su bila apsolutno pozitivna..

Naravno ukoliko idu bracni parovi, i ukoliko idu trudnice, poseban rezim je tu, sto se tice vakcina i ostalih stvari...svega toga imate na blogu od prethodnih godina...

Ma apsolutno opusteno ljudi...samo natenane i polako....i sve ce biti OK...

Puno pozdrava i srecno!
Reply With Quote