View Single Post
  #10  
Staro 23.05.2012, 04:39
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sonofamom Prikaz poruke
sve u svemu, jesi ti tamo zadovoljan ili ne? naveo si tu bas dosta negativnih stvari, tako da nije bas najjasnije.

a ovo: "Po pitanju klime ono sto istice Pittsburgh je jako malo suncanih dana godisnje." je po meni najgore. to bi me stvarno ubilo u pojam.
Sta je definicija zadovoljstva?

Iskren da budem nisam imao nameru da predstavim grad u negativnom svetlu. Sad sam opet citao svoj post i ne vidim toliko mnogo negativnih stvari. Jel mozes da mi kazes sve stvari koje ti mislis da sam predstavio u negativnom smislu pa cu ja gledati da obrazlozim i pojasnim? Moje misljenje je da sam sve pisao kako sam ja video ili doziveo, a onda svako odlucuje da li mu je to pozitivno ili negativno. Na primer, u poredjenju sa NY i Chicago-om gradski prevoz Pittsburgh-a je dosta losiji. Resenje je prosto, kupis auto i resis sve svoje probleme. Ko ima fobiju od voznje ne dolazi ovamo :-) Sto se tice klime na to naravno ne mozes uticati. Ali, kao sto je Vuxanne napisala ako i kada budes dolazio ovamo to ce ti verovatno biti jedna od manje bitnih stvari.
__________________
If you refuse to accept anything but the best, you very often get it.
Reply With Quote