View Single Post
  #6  
Staro 13.10.2017, 22:56
obrenovici obrenovici je offline
Član
 
Datum prijave: 13.10.2017
Poruke: 2
Smile

Zdravo svima, nismo bili aktivni na forumu ali smo vas pomno pratili jer smo i mi izvuceni u maju i sve potrebne informacije smo pokupili od vas sa foruma.
Hteli bi smo da podelimo nasa iskustva sa vama, nadamo se da ce nekome biti od pomoci.
Dakle razgovor nam je bio zakazan za 12.10.2017 sa svom potrebnom dokumentacijom, lekrskim, slikama i paricama smo se uputili ka ambasadi. Stigli smo do prvog saltera kada su nam pregledali dokumentaciju, uzeli nam originalne i kopirane izvode, potvrde iz suda i supa, moju diplomu i svedocanstva (ja sam izvucena a prijavila sam i supruga da ide sa mnom, njegove nisu uzeli) slike 5x5, slike sa vencanja i neke starije, lekarski, potvrdnu stranicu DS_260. Medjutim, imali smo problem da smo napravili gresku u DS formularu, zamenili smo mesta "trenutnog zanimanja" i "obrazovanja",
Nista strasno, zamolili su nas da odemo kuci otkljucali su nam profil i dali nam broj telefona na koji trebamo da se javimo kada zavrsimo. Zakazali su nam novi termin odma sutradan. Procedura je trajala od 09:00 do 11:30, pitanja su bila: koliko dugo se poznajemo, da li imamo nekog u Americi i ko je ta osoba, kada sam zavrsila srednju skolu, dal smo ziveli van zemlje, gde smo ziveli i koliko smo dugo bili u Americi kada samo isli na J1 vizu I TO JE TO, ocekivali smo mnogo vise resetanja, a zapravo jako fina nasmejana konzularka ! Efektivnog pricanja 5min sve ostalo je cekanje. Eto mi smo pozeleneli danas, zelimo svima isto srece!
P.S. Trazili su nam dodatne stare zajednicke slike sve ukupno jedno 20ak , iako smo 5 godina zajedno i svadba je bila i pre nego sto su bili rezultati lutrije.