View Single Post
  #1  
Staro 25.10.2010, 23:59
businessmanhr's Avatar
businessmanhr businessmanhr je offline
Član
 
Datum prijave: 23.10.2010
US lokacija: Miami, Florida
YU lokacija: Rijeka, HR
Poruke: 6
Nepromenjeno Kazne u prometu i ostale

Molio bih da me forumasi sa iskustvom informiraju o tome kolike su kazne za prometne prekrsaje (prekoracenje brzine, voznja bez pojasa, krivo parkiranje,...) i kakvi su policajci prema strancima u odnosu na amerikance (tu rodene i one koji su pozelenili) ?
Imaju li tolerancije kao i u HR ili sutis i platis ?
Mozes li ostati bez vozacke dozvole ili mozda i zavrsiti u zatvoru ?

Tek toliko da se zna, da ne bi isplao da inace i kod nas divljam po cestama, u gradu sam uzoran vozac koji se drzi propisa, ali na otvorenoj cesti volim malo stisnuti gas, pa zelim znati koliko cu oprezan morati biti u SAD-u. :;D:

Npr. u svicarskoj nema zezanja sa brzom voznjom i kazne su vrlo visoke, dok se po njemackoj po autoputevima skoro svugdje moze voziti koliko hoces jer nema ogranicenja, vec samo preporucena brzina. U engleskoj vozim vrlo kulturno, ali ne samo zbog velikih kazna, vec i zbog toga sto se vozis sa suprotne strane ceste. :obrva:

Hvala unaprijed na pomoci !

Pozdrav iz HR i veselim se skorom polasku za SAD-e, no ne putem lutrije, vec putem otvaranja tvrtke i pokretanja proizvodnje.
Ako netko zna jednostavniji put za dobivanje ZK od lutrije ili onoga sto su meni preporucili (ulog od 10.000.000 EUR i zaposljavanje minimalno 10 amerikanaca i jos hrpa papira), svaki je prijedlog dobrodosao. :;D:

Pozdrav svima !