View Single Post
  #3  
Staro 26.10.2010, 02:30
Vuvuzela Vuvuzela je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.07.2010
US lokacija: Hm, who knows?
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 96
Nepromenjeno

Uistinu je žalosno koliko malo, u prometu, razmišljamo o strahotama koje ta naša nepromišljenost može prouzročiti. Kolika je kazna u Švicarskoj, SAD-u, Njemačkoj ili Hrvatskoj - pa zar je to odrednica prema kojoj ćemo se ponašati na cesti?
Ako u Njemačkoj nema zakonskih ograničenja (na autoputu) zar to znači da možemo voziti kako hoćemo??
Stvarno, izjave poput:
[QUOTE]u gradu sam uzoran vozac koji se drzi propisa, ali na otvorenoj cesti volim malo stisnuti gas, pa zelim znati koliko cu oprezan morati biti u SAD-u. [/QUOTE]

Ubiju me u pojam i zlo mi je od njih!

Znači, u Hrvatskoj, Srbiji, Bosni, Njemačkoj ...ili bilo kojoj drugoj državi - mogu voziti kako hoću (jer mi, eto, to zakoni dopuštaju), a to što će, zbog takvog mog razmišljanja, jedno dijete ili neka osoba izgubiti život, - o tome ću razmišljati - kada???? kad se dogodi???
Znači, u Švicarskoji neću gaziti djecu jer su tamo kazne velike, a kakve su kazne u SAD-u, čisto da vidim da li mogu gaziti djecu ili ne ?
Zastrašujuće razmišljanje koje je, nažalost, uobičajeno na našem balkanskom prostoru!
__________________
Prijava (supruga i ja) 7.10.2010. - prvi puta
01.05.2011. - ništa
15.07.2011. - ništa
Prijava (supruga i ja) 02.11.2011. - drugi puta