View Single Post
  #6  
Staro 26.10.2010, 09:49
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

[QUOTE=Vuvuzela;19160]Uistinu je žalosno koliko malo, u prometu, razmišljamo o strahotama koje ta naša nepromišljenost može prouzročiti. Kolika je kazna u Švicarskoj, SAD-u, Njemačkoj ili Hrvatskoj - pa zar je to odrednica prema kojoj ćemo se ponašati na cesti?
Ako u Njemačkoj nema zakonskih ograničenja (na autoputu) zar to znači da možemo voziti kako hoćemo??
Stvarno, izjave poput:


Ubiju me u pojam i zlo mi je od njih!

Znači, u Hrvatskoj, Srbiji, Bosni, Njemačkoj ...ili bilo kojoj drugoj državi - mogu voziti kako hoću (jer mi, eto, to zakoni dopuštaju), a to što će, zbog takvog mog razmišljanja, jedno dijete ili neka osoba izgubiti život, - o tome ću razmišljati - kada???? kad se dogodi???
Znači, u Švicarskoji neću gaziti djecu jer su tamo kazne velike, a kakve su kazne u SAD-u, čisto da vidim da li mogu gaziti djecu ili ne ?
Zastrašujuće razmišljanje koje je, nažalost, uobičajeno na našem balkanskom prostoru![/QUOTE]

Vuvuzela, pa nemoj i ti brate...? Pa nije covek rekao da sanja da postane serijski ubica i da skuplja mrtvu decu po putevima, samo je rekao da ponekad na otvorenom autoputu voli da oseti brzinu, i pita se koje su konsekvence toga ako ga uhvate? Nema pomena o masovnom ubijanju dece u kolicima i trudnih zena i sta ti ja znam vec koga...Pa dajte ljudi, na ovom forumu ko da se jedva ceka da neko kaze nesto sto nije 250% uredu i onda ide ono, juhu, akcija, ko je bolji i humaniji, posteniji, sta ja znam..."hajde da ga razapnemo, evo zabave..."??!
Svi odjednom postali andjeli, i ne smes vise ni pravopisnu gresku da napravis, a kamoli da pitas tako nesto? Dajte, opustite se malo....Pa nije ovo ni preki sud, ni crkva....FORUM, pricamo, razmenjujemo ideje, misljenja, strahove....druzimo se!
__________________
Score