View Single Post
  #7  
Staro 09.01.2011, 22:20
bora bora je offline
Proteran
 
Datum prijave: 14.07.2010
Poruke: 68
Nepromenjeno

meni je shok bilo koliko su male plate ..smesno malo para se zaradi cak i da se radi ''crnacki''..mozda za nekoga ko stize iz srbije je ok ..daj sta das ali za nas koji smo iz EU to je bilo malo obeshrabrujuce ,ja sam doduse bio samo 5 meseci i nisam radio na dozvolu nego na crno ali opet -primetio sam i ja a i ostali drugari koji su bili samnom da su plate u proseku oko 30% nize nego u evropi za sve a cene opet iste ili vise ..hrana je na pr skuplja u vecini slucajeva sto nema logike (naranzde su skuplje na floridi nego u belgiji )...


odeca je jeftinija ali slabog kvaliteta-samo kineska roba .u FR kupujem francuske marke i robu napravljenu u FR malo skuplje ali neuporedivo bolje a na raspodajama u FR kupujem isto ali mnogo jeftinije nego u americi
tehnicka roba je jeftinija

druga stvar sto me je isto iznenadilo
ima jako puno kriminala ,krade se non stop ,na poslu su ljudi krali kako su stigli maltene ko nije uzimao je bio ignorisan ,mislim ne zameram im jer su plate minimalne i ne moze da se prezivi ali je stvaralo malo cudnu atmosferu,naravno govorim o poslovima u restoranu i prodavnicama za druge poslove ne znam .
Reply With Quote