View Single Post
  #14  
Staro 29.12.2010, 03:36
wrath:of:the:lich:king's Avatar
wrath:of:the:lich:king wrath:of:the:lich:king je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.11.2008
US lokacija: Ohio
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 279
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik coconut Prikaz poruke
Ja bih najradije i poneo sve sa sobom ali jednostavno nece sve stati u jedan kofer plus rucni prtljag. A cena slanja jednog paketa od npr 5 kg bi bila oko 30eur, po informacijama sa linka poste, dok bi tih 5 kg prekomernog prtljaga izaslo 75eur.
Dole je neko pomenuo da je slanje paketa u usa bilo obustavljeno do 10og dec, da li je to sad normalizovano? Bilo bi lepo da se javi neko ko je slao nesto nedavno. I dalje se nadam da je to sto se dreameru desilo bio izuzetak, van je svake pameti da ne moze covek poslati obican paket iz ove drzave.
Meni je sestra iz HR poslala cd u onoj koverti sa mehuricima vec dva puta... od prvog je proslo vise od mesec dana, a od drugog dve nedelje... koverte nema. Drugarica poslala istu stvar iz Srbije... prva koverta je nestala bez traga, a druga je nekako stigla do mene. Tako da, moj savet, za neke stvari jednostavno ne treba rizikovati, bolje doplatiti kofer i strpati jos gomilu stvari, ili doneti pri prvoj poseti domovini. Mada, svaki put kad budete isli u posetu ima da dovucete ponesto.
__________________
U Americi od 19.03.2009.
Reply With Quote