View Single Post
  #26  
Staro 17.10.2017, 17:49
poshtica poshtica je offline
Član
 
Datum prijave: 16.09.2011
Poruke: 21
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lilya4ever Prikaz poruke
Znaci ako si normalan, radis posteno i ides na bolovanje kada si stvarno bolestan onda nemas problema

Inace ako netko zeli podjeliti svoje iskustvo, kakav vam je drustveni zivot u Americi? Sto radite vikendom i kada ste slobodni?
Tako nekako
Drustveni zivot? Sta je to? Salim se malo. Mada i nije daleko od istine.
Mi imamo prijatelje, uglavnom su to sve mladi bracni parovi s decom. Vidjamo se otprilike jednom u 2 meseca, sa nekima jednom u mesec dana i tako. Uglavnom se prave planovi za mesec dana unapred. Naravno, ja pricam iz naseg iskustva. Evo na primer, pre dve nedelje smo javili nasim prijateljima da cemo za nedelju dana praviti rostilj i da su pozvani.
To je verovatno iz razloga sto i ovako ne provodimo dovoljno vremena sa supruznicima i decom preko nedelje, pa bi svako voleo da bude sa svojom porodicom vikendom umesto da se planira neko druzenje. I ja to potpuno razumem. Druga stvar je razdaljina. Nije to iza coska pa da mozemo da se vidjamo kad god. Svi nasi prijatelji zive na pola sata-sat voznje od nas.
Znam i dosta nasih koji su sami i koji izlaze redovno svakog vikenda i druze se mnoooogo cesce.
Mislim da mi je najbolji drustveni zivot na poslu
Mi vikendom, to jest subotom jer muz radi nedeljom, uglavnom odemo negde, pobegnemo iz grada. Nedeljom odmaramo/spremamo i uvek odemo do nekog parkica.
Reply With Quote