View Single Post
  #28  
Staro 01.01.2018, 08:00
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lilya4ever Prikaz poruke

Inace ako netko zeli podjeliti svoje iskustvo, kakav vam je drustveni zivot u Americi? Sto radite vikendom i kada ste slobodni?
Ako si drustvena osoba, gravitiraces tome da nadjes drustvo gde god da te posade. Ako nisi neki "social butterfly" nije tako lako naci duboka prijateljstva npr. van posla jer nemas vremena da sa istim osobama prolazis kroz neka duboka iskustva koja cine ta nasa dugogodisnja prijateljstva.

Ja licno imam prijatelje na poslu (ne one sa kojima direktno radim ali radimo na istom mestu) i imam prijatelje koji su poreklom sa nasih prostora. Sa njima se nekako covek najlakse identifikuje i nadje zajednicke teme. Osecam se kao da vidim rodbinu kad neke od njih sretnem i kad se druzimo.

Mi smo vikendom vecinom van kuce. Bukvalno se probudimo, jedemo, malo gnjavimo po stanu i zatim napolje pa do mraka. Najcesce. Ostajemo kuci ako ima nekog posla da se dovrsi ili ako smo bolesni. Doduse zivimo u turistickom regionu pa imas gde da odes i sta da radis. Isto kao i u Srbiji, ako imas novca, ima i tu sta da se vidi i dozivi itekako. Sve ti zavisi od posla, para, licne energije.
Reply With Quote