View Single Post
  #185  
Staro 02.12.2018, 07:38
nemanjaq's Avatar
nemanjaq nemanjaq je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.08.2014
US lokacija: Fort Worth, TX
Poruke: 39
Nepromenjeno

Pozdrav svima,

Hteo bih da podelim sa vama koliko iznose troškovi za Internet, TV i mobilne telefone u DFW, TX:

1. Internet 150 Mb/s, flat, fiber + DirectTV, osnovni paket, AT&T (ipak sam lokal patriota ) - ukupno $80 (ja sam doplatio za NBA paket i to se plaća kroz 3 mesečna računa po $66 ili odjednom $198, ako nekoga interesuje košarka)

2. Mi ne koristimo fiksni telefon, tako da ne znam koliki su troškovi i šta je uključeno u paket

3. Mobilni telefoni, 4 SIM, bez kupovine novih telefona, T-Mobile Unlimited sa uključenim premijum paketom za Netflix (+$3) - ukupno $154 sa uključenom opcijom "auto-pay" (popust $20)

3.1. Za kupovinu telefona, T-Mobile je u rangu sa ostalim pružaocima usluga - npr. za iPhone XR 256GB se daje jednokratno $250 i $27 kroz 24 mesečna računa.
Mislim da AT&T ima bolju ponudu jer ne uzima jednokratni iznos već sve ide kroz 24 mesečna računa - ukupna cena aparata na kraju je manje-više ista (ima i neka opcija sa dobijanjem drugog telefona besplatno, ali nisam ulazio u detalje). Međutim, oni imaju dosta negativnih komentara na cenu i kvalitet usluge koja je "promenljiva" kroz period otplate - npr. odluče da naplaćuju SMS, smanje MobileData protok i sl. Ovo poslednje su iskustva ljudi koje srećem (prijatelji, kolege sa posla) i nije bazirano na mom iskustvu.

Inače, potpuno preporučujem T-Mobile Unlimited paket jer je sjajan. Imamo besplatne pozive ka Kanadi gde imamo prijatelje i Meksiku, potpuno neograničene besplatne SMS ka Evropi odavde i neograničene besplatne SMS i MobileData u romingu bilo gde. Takođe, u ovom paketu Kanada i Meksiko nisu roming zona.

Ako imate pitanja, slobodno ih postavite, potrudiću se da vam odgovorim.

Pozdrav!
Reply With Quote