View Single Post
  #13  
Staro 27.08.2008, 16:49
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno Karte

Pa pazi, ta cena zvuci taman kako treba. Valjda zvuci neverovatno jer ovde ljudi ne "deru" za pare i ne ugradjuju se toliko Sto se tice 24 sata - toliko traje rezervacija i ako se ne plati onda moraju da prave novu rezervaciju a onda cena moze da bude i drugacija. Bar sam tako ja razumela mog agenta. Nisi mi odgovorila da li imaju nekog u Zagrebu ili ne, ili bi ti poslali karte DHL-om. U svakom slucaju, sacekaj da dobijes svu dokumentaciju pre nego sto kupis karte. Ako ti nesto znaci - mogu da ih pozovem i priupitam sto god te interesuje. Napisi pitanja - pa uradicemo nesto Sto se tice prtljaga, to zavisi od aerodromskih radnika koji nekad prebace stvari u pogresan avion, ili ne stignu da ubace jer je suvise malo vremena. Pazi sad - neznam na koji terminal slece avion iz Zagreba ali je sasvim moguce imajuci u vidu koliko je Heathrow veliki da stvari dobijes sledecim letom. Virgin ce ti dostaviti prtljag u sledecih nekoliko dana, samo moras da imas karticu na koferima da bi ih prepoznali (uostalom imaju i oni svoj tag). To nije problem, i meni se desilo. Prijavis kad sletis da ti fali prtljag. Posle toga cekas u imigracionom. Dakle ne zavisi od avionske kompanije koliko od zauzetosti aerodroma. Nista strasno. Sto se tice check-iranja, to odradis odmah u Zagrebu za prtljag jer u Londonu za to nema vremena. Ja sam to, kao i svi koji su dolazili, uradila u BG i samo brines o sebi i svom rucnom prtljagu do krajnje destinacije. Virgin ima povoljne cene i dobra je kompanija - ja sam njima prezadovoljna. Kad stignes na kapiju sa koje polazis, onda checkiras i kartu pa ako ti ostane vremena (u sta sumnjam) juris u pusacku zonu da popijes kafu (ako si pusac i imas vremena da sidjes napolje) Ako odes na Heathrow site mozes da skines mape aerodroma i upoznas se sa svime tako da ces ustedeti vreme kad krenes na put. Uostalom sve je lepo obelezeno a i pomocice ti uvek neko ako imas problem.
Reply With Quote