View Single Post
  #1  
Staro 02.12.2008, 23:05
pence pence je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.10.2008
US lokacija: Beograd
Poruke: 37
Nepromenjeno Pomoc, savet, sugestija bilo sta!!!!!!!!!!!

Evo ovako ide nasa prica: Mi smo stigli u USA (San Diego) sa dvoje male dece pre mesec dana. Smestili se, iznajmili auto i krenuli u potragu za poslom (tacnije muz posto ja moram da cuvam bebu). On je inace zavrsio u Njujorku faks (ekonomiju), zavrsio je i master na jednom engleskom fakutetu, ima 10 godina iskustva. Odlicno govori engleski, nemacki. Aplicirao je na mnogo poslova preko Monstruma i Greg lista ali nista. Ni jedan jedini poziv nije dobio bar za intervju a kamoli za posao. Svi nam govore da smo u najgore vreme stigli, slazem se sa tim ali da je bas ovakva situcaija nismo se nadali. Ostajemo jos dva meseca pa cemo da vidimo ali za sada kakva je situacija tesko da cemo ostati ovde. Troskovi su veliki treba to isparatiti. U svakom slucaju dajte neki predlog, sugestiju, utehu, pomoc (naravno ne finasisku ).

P. S. Vi koji planirate da dolazite ako mozete strpite se koliko god, ovde misle da ce ova kriza da traje bar jos 4-5 god i da je ovo tek prvi nalet a da se drugi tek ocekuje. To je bar moj savet.
Reply With Quote