View Single Post
  #1  
Staro 27.09.2017, 00:57
nfsdamirski's Avatar
nfsdamirski nfsdamirski je offline
Član
 
Datum prijave: 23.09.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Valjevo
Poruke: 3
Pošalji Skype™ poruku korisniku nfsdamirski
Post Prvo prijavljivanje ako moze mala pomoc

Pozdrav za sve sa foruma.
Ove godine supruga i ja se prijavljujemo prvi put za zelenu lutriju. E sad nas slucaj je malko specifican pogotovu kad sam ja u pitanju.
Dakle da pocnem:
Ja sam rodjen u Bosni i njihov sam drzavljanin i imam svu potreebnu dokumentaciju, u onim ludim ratnim godinama sam dosao u Srbiju i imam i srpsko drzavljanstvo ttrenutno sam sa prebivalistem na Malti pa me zanima sledece u polju "Zemlja koja Vam daje za pravo da učestvujete" sta da napisem drzava rodjenja, Srbija ili Malta ???
Deo vezan za moju suprugu ona ima pasos na svoje devojacko prezima, dokumenta srpska na devojacko prezime i ID sa Malte na devojacko prezime na vencanju je uzela moje prezime ali nismo nikako imali vremena da promenimo dokumenta i to smo planirali da uradimo sledece godine kad budemo isli na godisnji u Srbiju. Moje pitanje je sa kojim prezimenom da je prijavim devojakim ili mojim prezimenom.
Ne zamerite ako postiju slicna tema mada sam dosta listao forum valjda bih je nasao.
Hvala svima na izdovojenom vremenu za odgovor i ucesnicima u lutruji puno srece.
Ukoliko postoji ista ili slicna tema molim administratore da obrisu moju.
Reply With Quote