View Single Post
  #7  
Staro 24.08.2008, 21:53
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno Avionska karta

Evo najzad da odgovorim - izvinjenje zbog kasnjenja, preziveh nekoliko stvarno ludih nedelja Dakle, ja karte kupujem preko agenta ovde i zaista ne mogu da nadjem nigde povoljnije karte nego od nje. Pretpostavljam da ona dobija odredjene popuste zavisno od kolicine koju proda. Mislim da ona kupuje preko Jat-a jer su sve karte kod njih podignute u Srbiji. Naravno, ja sam uvek spremna za klizece datume jer je nekad cena drasticno povoljnija za samo dva dana razlike. Ja uvek prebacim novac sa svog racuna ovde tako da ona vidi uplatu odmah i nisam sigurna da li iko od njih prihvata uplatu iz inostranstva. Znam samo da su karte uvek povoljnije od onog sto moji posetioci nadju u Srbiji i zaista neznam sta je razlog. Virgin nema letove iz Londona za Beograd i verovatno zato i ne postoji tako nesto u upitu za trazenje leta. Mi smo putovali za Ameriku prvi put iz Budimpeste, preko Amsterdama za Los Angeles i tada smo platili 500 eura (odnos sa dolarom je bio 1:1). Putovali smo Avgusta 4-og kad je, bar tako mislim, najskuplja tarifa. Pozdrav, Zana
Reply With Quote