View Single Post
  #2  
Staro 04.02.2015, 14:28
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MagedonMM Prikaz poruke
Unapred se izvinjavam moderatoru ako sam otvorijo temu, a ako vec postoi tema , ali nsam uspeo da pronadzem nesto slicno u vezi I 130 .

Pa bih zamolio ukoliko neko ima ideju kako da postupim u vezi I 130 .
Posto sam se vratio iz usa nenzam kako bi uradio I 130,
1.Nigde nisma uspeo da nadzem da postoi online plcanje, neznam kako bi to uradio ?
2 .Mene totalno buni ta procedura , dali prvo treba da uplatis pa da posaljes formular zaedno sa uplatom I dali osim te fome i130 treba da posaljem I druge propraten dokumente .

3. za one koji nisu u toku treba mi forma da posaljem da bi posle isho na F2 a visa , za decu .


Ukoliko neko ima ideju kako bih sve ovo zatvroijo bio bih zahvalan .

uzecu za pravo da se pozalim stvarno se borim vec 7-8 meseca I ovo vec je pocelo da ubija lagano .

p.s

cisto informativno ja I spupruga uzeli smo GC I SSN.

Pozdrav svima
Pozdrav MagedonMM,
fino da cujemo od tebe.
Znaci sad predajete za djecu I-130. Formular si vidio kako se popunjava, caka je da morate kad budete slali formular zajedno sa njim poslati i naknadu (fee) u obliku ceka ili money order-a, ne postoji mogucnost placanja online. Ako si vec otvorio racun u US (checking) onda bi mogao popuniti check i sa spajalicom ga povezati sa formularom I-130 (uz ostala propratna dokumenta koja se traze: mislim da je rodni list u pitanju za sve vas) i onda sve poslati na adresu koju treba.
Reci cu sestri da pogleda temu, pa ce ona dodati ako sam ja sta zaboravila.
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote