View Single Post
  #17  
Staro 31.10.2018, 01:21
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Dala si delimično tačnu informaciju i ne vidim razlog za takav ton i bilo kakvu ljutnju i nervozu, niti mi je bila namera da se pravim da sam najpametniji, da sve znam i sl. Ja sam na ovom forumu registrovan od 2012., a pratim ga sigurno od 2010. godine i uvek sam se trudio da svima odgovorim i da podelim svaku informaciju koju imam, što na forumu javno, što preko privatnih poruka. Evo sad, od kada je počela prijava na lutriju za 2020., primio sam sigurno 30ak privatnih poruka od različitih ljudi i na svaku sam odgovorio, iako su neke bile za neke osnovne stvari, koje su sigurno 100 puta bile napisane na forumu i koje lako mogu da se nađu. Meni iskreno ovaj forum više nije potreban za bilo šta. Znam vrlo dobro kako sve funkcioniše, od prijave, do izvlačenja, popunjavanja ds260 obrasca, intervjua, i odlaska u SAD, ali jednostavno osećam potrebu da "vratim dug" tj. da podelim i prenesem to znanje koje sam na ovom forumu stekao.

Da ponovim, bulletin izlazi svakog meseca i uvek je za jedan mesec. Bulletin za decembar je bulletin za decembar, nije za decembar eventualno januar. KCC odlično zna kapacitete ambasada i znaju tačno koja ambasada koliko ljudi može da obradi mesečno i to je jedan od faktora koji utiču na to koliki će mesečno skokovi biti. Kada neka ambasada nema dovoljno kapaciteta da obradi sve brojeve, oni u bulletinu stave ono Except, kao npr. u Africi Egipat, u Aziji Nepal, Iran itd.
Reply With Quote