View Single Post
  #17  
Staro 29.11.2015, 19:08
zvercica's Avatar
zvercica zvercica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.08.2009
US lokacija: Seattle od 04.09
YU lokacija: Beograd
Poruke: 306
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Magelan Prikaz poruke
Kao sto je drugi moderator objasnio, a ja cu da ponovim, na forumu postoje pravila.

Krsenje istih vodi banovanju, brisanju, zakljucavanju tema. Navika da krsenje pravila prolazi nekaznjeno je doneta sa Balkana. Stoga, dragi clanovi, i Vi koji ste u US i Vi koji planirate ovamo, stavite sebi k znanju da forum nije poslednje mesto na kom Vam je i dalje dozvoljeno da se bahatite, jer takav vid ponasanja nije prihvatljiv ni u americkom niti u bilo kom uredjenom drustvu.

"Ventiliranje" po forumu je ok dok se ne pretera. Istresanje besa necu ni da komentarisem. Za prozivanjem moderatora stoga nema potrebe.

Komentari na temu "Seattle vs. NYC" su dobrodosli.

Moderator
Ja se potpuno slazem sa tobom. Pravila postoje i treba da se postuju. Nisam procitala postove koji su izbrisani, i verovatno na njih mislis kad pricas o bahacenju. Ali, molim te, ti mi reci, zar nije bilo dovoljno izbrisati te postove? Zasto zakljucati temu?

U svakom slucaju, ovo je moja poslednja na ovu temu. Bilo mi je malo bez veze... ali, jaka stvar, bilo pa proslo..

Izvinjavam se na skretanju sa teme. I dalje cekamo nekog iz NY, pa da pravimo paralelu.
__________________
DV2011 - Ništa
DV2012 - Ništa
DV2013 - Pogodak 20xxx
04.04. - Intervju
29.04 - Dopuna dokumenata
10.05 - Pozeleneli skroz naskroz
04.09 - Departure day
Reply With Quote