Tema: Ds260 - 2020
View Single Post
  #60  
Staro 26.05.2019, 17:34
MilicaBB's Avatar
MilicaBB MilicaBB je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Dallas ,Texas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 162
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik 2020EU10XXX Prikaz poruke
Pozdrav,

izabrana sam za dv 2020, case number EU10XXX. Trenutno nisam udana, ali prije intervjua partner i ja planiramo vječanje i dodavanje njega na moj ds260. Budući da bismo mogli preseliti u SAD tek iza lipnja 2020., ne bismo željeli da nam intervju bude zakazan prerano, a ne želimo si niti ugroziti šanse za dobivanje zelene karte. U tom slučaju, kada je prema vašim iskustvima najpametnije poslati DS260, koji bi onda kad dobijemo termin intervjua otključali i dodali supruga?
Također imam pitanje vezano za prebivalište. Partner i ja živimo zajedno, ali su nam na dokumetima druge adrese prebivališta. Je li potrebno da mijenjamo prebivalište i dokumente na adresu na kojoj živimo ili je dovoljno da adresu na kojoj trenutno živimo prijavimo kao boravište, a na dokumentima ostavimo stara (različita) prebivališta?

Unaprijed hvala na pomoći i ispričavam se ako su ta pitanja već odgovorena.
Sto se tice adrese ja sam u istoj situaciji kao ti... zivimo zajedno ali sam ja prijavljena na staroj adresi koja mi stoji u dokumentima i nju sam dodala kao prvu adresu a kao drugu adresu dodala sam njegovu.. e sad videcemo kako ce proci intervju mislim da ne bi trebalo da prestavlja problem
__________________
Prva Prijava za DV 2019-Selected
Case Number : 2019EU30xxx
DS 260 poslat : 27.05.2018
Lekarski pregled : 17.07.2019
Intervju: 08.08.2019
Vize u pasosima : 10.08.2019
Reply With Quote