View Single Post
  #12  
Staro 08.10.2018, 16:14
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jamive Prikaz poruke
Slazem se 😊
Ali nisam nesto primetila da ima puno ljudi na forumu koji su u nekom manjem gradu.
Ova tema lokacije u Usa, uglavnom kad su manji gradovi, sve su postovi iz praistorije. (Uglavnom)
Ja pretpostavljam da nisam jedini ovde koji ima "pogresno" upisanu lokaciju. Kod mene stoji Bafalo iako sam ustvari u Amherstu. Manji grad koji je predgradje Bafala. Svi ostali gradovi - predgradja su spojeni i prakticno se i ne primeti kad si izasao iz jednog u drugi grad. Razlika u kvalitetu zivota se medjutim primeti. Evo sa wiki o kriminalu
Buffalo:
Citat:
Buffalo's crime rate is much higher than the national average. In 2015, there were 41 murders, 1,033 robberies, and 1,640 assaults.[145] In 2016, bizjournals.com published an article including an FBI report that ranked Buffalo's violent crime rate as the 15th-worst in the nation.[146]
Amherst:
Citat:
Amherst has been ranked as the "Safest City in America" 1996–1998, 2000–2003, and 2010.[citation needed] In many other years it ranked in the top 5. The ranking is based on annual reports by the FBI, including crime statistics in six categories: murder, rape, robbery, aggravated assault, burglary, and auto theft.
Vazdusnom linijom su udaljeni 10km
Reply With Quote