View Single Post
  #4  
Staro 11.10.2016, 12:30
Kilimandzaro's Avatar
Kilimandzaro Kilimandzaro je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BG
Poruke: 198
Nepromenjeno

Hvala vam svima puno
I mi smo pozeleneli
Sve je bilo gotovo izmedju 8:30 i 11h
Cekali smo ispred, prvo su prozivali one za obicne vize, a onda je izneo papir za nas sa lutrije. Prodje se obezbedjenje, pa recepcija na kojoj dobijes broj. Za razliku od obicnih mi smo dobili trocifreni. Posle jedno 20 minuta su nas prozvali (sreca ima u cekaonici kutak za decu) da predamo papire. Nas covek, popricao je s nama da li smo vec aplicirali za neku drugu vizu (moj tata je za mene pre nekoliko godina ali nisam htela tad da idem kad su zvali), da li smo vec putovali tamo. Nama se misteriozno od ulaza do saltera zagubile slike starijeg sina. Muz je sve pretrazio ali nije nasao. Pa nas je covek jos jednom pozvao i pitao da li smo nasli, a posto nismo, da nema veze (da li su oni uradili ponovo slike, ali ih je on naknadno nasao ne znam).
Onda cekanje za salter za placanje. Pa cekanje za davanje otisaka. Onda opet cekanje pa citanje papira na kom se zaklinjemo da su svi podaci ispravni i opet davanje otisaka, s tim sto sam ja moje dala i za decu. Tu nas je zena na engleskom ispitivala gde i kod koga idemo, sta sam zavrsila od skole, a dva puta me je pitala da li sam vec zivela van zemlje. Ne znam da proveri da li cu se sbuniti, sta li. Tu nam je rekla da smo dobili vize.
Na kraju opet kod coveka koji nam je uzeo dokumenta, ovaj put da nam ih vrati i da nam kaze da ce nas pozvati za koji dan da dodjemo po pasose.
Nije bilo stresno a ja sam sad malo kao izduvan balon, valjda jos nisam skontala sta se desava

Srecno svima ostalima!!!!
__________________
blog: www.emogration.com
FB: www.facebook.com/emogration
www.facebook.com/JelenaCrafts

od 2004 -2015 on and off pokusaji
DV 2017 izvuceni br. 23**
14.05.2016. DS260 popunjen
22.08.2016. stigao poziv za intervju (zakazan za 11. oktobar)
30.09.2016. lekarski
11. 10. 2016. intervju i pozeleneli