View Single Post
  #15  
Staro 18.10.2013, 13:04
duvamisfromriverspreca duvamisfromriverspreca je offline
Član
 
Datum prijave: 14.10.2013
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik gruja.kg.srb Prikaz poruke
Dogovoreno Koji ste vi broj? Vi cete sigurno pre nas Ono sto zaboravih da kazem je i to da je Aspen (najpoznatiji ski centar u Americi) kao i Rocky mountains blizu Denvera, tako da ko voli zimske carolije, ovo je takodje odlicna destiinacija Denver nije klasican americki grad, nema puno nebodera u staklu i slicno, downtown area nije mnogo velika, ali je zato rezidential area odlicno osmisljen, svako naselje ima po neki park sa nekim jezercetom, puno zelenila. Takodje ima dobrih muzeja, prelepa botanicka basta, veliki zoo vrt, odlican aqua park i luna park, akvarijum, puno dobrih restorana, shopping i outlet centara, tako da poseduje sve sto jedan grad treba da ima. Ono sto je dobro jos je to sto je to prema statistikama grad koji se zadnjih nekoliko godina konstantno razvija, stopa nezaposlenosti stalno opada. Jos jednom da ponovim, nama je bilo divno tamo kada smo bili pre par godina, nadam se da ce se i vama svideti Puno srece i vama, pa nista da pijemo onda kafu u Starbucks-u ako bog da Sve najbolje!!!

Ma pre cete vi sigurno. Taman da nas ima ko docekat u USA a ako bude obrnuto isto vazi. Iskreno, meni je veoma bitno sve ovo sto si naveo ali i to da su cene ipak manje nego u Sijetlu ili NY koji su nam isto u opticaju. Za pocetak svakome treba odredjena lova. Kada se ide sam onda je to manje ali viseclane porodice ipak treba da vise vode racuna. Ja sam navikao na sve tako da mogu svasta da podnesem a za decu ipak treba lepo da bude.
Toliki broj luna parkova mi govori da ce me deca maltretirati svaki put kad krenemo u setnju
A tu kafu pijemo sigurno mada moze i nesto zestoko da se zalije novi pocetak
Reply With Quote