View Single Post
  #23  
Staro 06.09.2016, 02:54
dushano dushano je offline
Član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Austin
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 4
Nepromenjeno

SEEUSAIC,
hvala na odgovoru. Da,na to sam i mislio,na promenu statusa-forma I-539. ..jos me malo zbunjuju ovi pojnovi...Hvala na ispravci...

Ok,znaci mislite da je pametnije iz Srbije. U sustini i ja sam vise za tu varijantu,i ona meni vise odgovara,jer bih da zavrsim neke stvari tamo, ali me ovde savetuju da ne napustam USA ako ne moram. Pa zato pokusavam da izvagam i cujem i vas savet jer je sigurno neko bio u slicnoj situaciji.

A da li je uopste zakonski dozvoljeno da oni meni ukinu turisticku vizu iako nisam usao u USA na nju, i ne zelim da radim promenu sa nje vec sa H2B vize? Jer sam usao na H2B. Sta mislite..? :S Da li moze da se desi (jel znate za takav slucaj)da mi u Beogradu ukinu turisticku vizu ako podnesem papire za studentsku F1 vizu i ne daj boze - odbiju me.?

Sto se tice pocetka semestra, ovde postoji i neki semestar koji pocinje 7.nevembra - 5. januara. Cisto radi ostalih ljudi,mozda ce vam znaciti ova informacija,ali ova skola u Vegasu je bas jeftina, pa ako vam nekad zatreba-posetite sajt. Skola se zove: International academy of english.
Reply With Quote