View Single Post
  #15  
Staro 31.01.2009, 18:41
nelson nelson je offline
Član
 
Datum prijave: 29.05.2008
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dreamerns Prikaz poruke
Ja nikada nisam tezio Beogradu, sta vise....mrzeo sam kada sam morao da idem u isti. Mozda to sto si naveo i jeste jedan od razloga, sto se u tom gradu skuplja sav sljam iz cele Srbije. Svi u Beograd. Kako bi famelija kuci rekla...moj si n je u BG. Sta on tamo radi, pitaj boga...nije to ni bitno, ali on je u BG. To je kao neki cilj...doci u BG.

Ne znam...upoznao sam jednog lika, zivi na menhetnu (nikako da naucim da spelujem isti), placa sobicu 2000$, radi kao neki djavo sa cool nazivom, a zapravo sranje posao (docekuje ljude u restoranu i gleda rezervacije)...i tako...odu pare na to da zivi na menhetnu....ali to je njemu cilj...to je ponos...on zivi na menhetnu. Ne kontam...

Pa ja jesam tezio ka Beogradu ali sam znao zasto tezim - da se skolujem i naravno da kada zavrsim fax (zavrsio hvala Bogu) pocnem da radim u nekoj kompaniji gde cu moci svoje znanje da primenim i usavrsim, iz prostog razloga sto u manjim mestima nikada ne mozes toliko da naucis i da radis na nekim vecim sistemima kao sto mozes npr. u Beogradu. Sto znaci imao sam cilj i donekle sam ostvario isti. Ali u svakom slucaju da nisam ostvario to vratio bi se kuci. Ali isto tako sam spreman 10000% da kada odem "preko bare" da pocnem od pocetka-radim bilo sta pa dok se ne snadjem. Cilj je preziveti i opstati. Zar ne?
Reply With Quote