View Single Post
  #24  
Staro 15.12.2016, 16:52
MMDJ MMDJ je offline
Član
 
Datum prijave: 03.10.2016
Poruke: 22
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik defrinol Prikaz poruke
Zdravo svima, bio sam sa suprugom na viziranju, medjutim posto smo kratko u braku, kao dokaze poneli smo slike nase veze koja traje nekih godinu i po dana. U ambasadi nam traze jos neke dodatne dokaze o vezi/braku, ukoliko neko zna nesto sta bi to moglo da bude neka mi se javi. Hvala puno
Ja sam bila u ponedeljak sa suprugom i u vezi smo godinu dana (dakle manje od vas) a u braku mesec i po (vencali smo se posto mi je zakazan intervju) i zadovoljili su se samo slikama. Ja sam doduse ponela mnostvo raznovrsnih slika plus malo vise slika sa vencanja (ali naglasavam da je iako mala svadba bila "prava" tj. i vencanica, i torta i fotograf, i drustvo posle na zurci u gradu tj. nije bilo samo nas dvoje pristojno obuceni u opstini). Nista nam drugo nisu trazili (iako sam ja ponela jos izvode iz banke). Dakle ne znam kakve ste slike poneli i pokazali i koliko ali ja bih mozda napravila jos slika ako imate narocito sa vencanja i sa putovanja u inostranstvo. Takodje, izvodi iz banke ako ste uplacivali tj. prebacivali jedno drugom novac mogu biti od koristi. Nadalje izvodi od mobilnog operatera na kojima se vidi koliko ste cesto razgovarali telefonom (ako se obicno ne cujete pomocu Vibera, WatsApp-a i sl.), razglednice koje ste slali jedno drugom ili nekome a da ste ih zajedno potpisali, pisma ako ste ih slali jedno drugom, prepiska sa bilo kojih drustvenih mreza, aplikacija ili SMS poruka (PrtSc naravno), potvrdu da zivite na istoj adresi (sto duze to bolje), eventualni personalizovani pokloni i sl. Ja sam cula da neki prilazu cak i sudski overene izjave prijatelja i porodice o njihovoj vezi ali ne poznajem nikoga ko je to radio licno (to bi vazilo i za izjave komsija ili drugih svedoka koji potvrdjuju da ste ziveli na istoj adresi ako se vec niste prijavili na istu).
Eto, toliko mi pada na pamet a vi se potrudite jer verujem da ako podnesete iscrpne dokaze nema sanse da vas odbiju