View Single Post
  #3  
Staro 21.10.2019, 03:06
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TroubledGuy Prikaz poruke
Dobar dan svima
Moja situacija je sljedeca
Imam dijete koje je kod majke citavo vrijeme... Nas razvod se razvlaci po sudu vec dvije godine. Ja placam alimentaciju iako zakonski jos ne trebam da platim bilo sta, ali za dijete dajem. Ove godine bi htio da po prvi put prijavim se za green card ali nemam slike ni uskoro ( nadam se ) bivse ni dijeteta ( one koje traze po americkim specifikacijama ).
Da li mogu slike sa nekakvom pozadinom koja nije jednobojna, dakle nesto iz kafica ili restorana a da zadovoljava sa neutralnim izrazom ili ne?
Ako budem izvucen, dijete je kod majke, bar za par godina ne mislim da dijete ce biti sa mnom ali u buducnosti mozda, da li ce bar prvobitno ista biti obrazlozeno mojoj uskoro ex supruzi ili dijetetu iako mi nije namjera da oni uopste znaju.
Nismo u kontatku jer radim na naftnim platformama i trenutno to odgovara njoj radi para koje saljem za dijete.
Slikaj se bilo gde imas beli zid iza, i sve napisi kako jeste tj trenutna realna situacija, a ako te izvuku, lako ces da objasnis sve, uostalom ako te izvuku, ti ne moras za njih da popunjavas aplikaciju i saljes dokumenta vec samo za sebe
Reply With Quote