View Single Post
  #13  
Staro 03.05.2013, 22:24
Boki_Bg Boki_Bg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.11.2009
Poruke: 37
Nepromenjeno

Cao ljudi, ja bih malo da osvezim temu a razlog vrlo jednostavan - izvucen sam!!! :beer:
Juce kada sam proveravao, nisam mogao da verujem. Prvo proverim za zenu i ocekivano "has not been selected", posle toga ajde i sebi da proverim kad imam sta i da procitam... u pocetku neverica, ma to je neka greska, ajde opet da proverim, izadjem pa se ulogujem opet kad ono stvarno dobio sam broj 19xxxx :naughty:

E sada pocinje polako i panika, kako, gde, sta? Najveca nam je briga naravno kako sa dvoje male dece, cerka 4g a sin jos uvek beba (sutra puni 3 meseca). Za pocetak ja bih radio, dok deca malo ne odrastu, cerka ne krene u skolu a sin u obdaniste, a posle bi i zena pocela da radi naravno. Kao sto sam vec napomenuo ja sam saobracajni inzinjer (logistika) dok zena ima zavrseni Poljoprivredni fakultet, oboje smo zavrsili fakultete u Bg. Znam da problem nije toliki u priznavanju diplome vec da li znamo da radimo ili ne. Za pocetak me zanima da li ima posla za nasu struku? Da li od jedne plate moze da se prezivi? Kakva je situacija sa vrticima? Posto imam rodjake u Chicagu to bi verovatno bila pocetna destinacija.
Bilo kakva poruka, komentar u ovom momentu mi znaci!
Hvala,