View Single Post
  #942  
Staro 15.06.2019, 14:51
saleee saleee je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.05.2018
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dobitnikDV Prikaz poruke
Samo da se javim, super smo prosao u Newark NJ Airport. Cekali smo na redovna pasoska kontrola, i kad je nama dosao red bilo je se veoma ednostavno (skoro kao da ulazimo ko turisti). Od pitanja nisto posebno ili strasno. Sledeci dan u Manhattan smo podneli baranje o SSN, 5 min rada. Nisu nas trazili izvod ili drugu dokumenat osven pasos, nitu su nas vracali da sacekamo xx dana ili slicno. Aplikacija je uneta u sistem moment kad smo se tamo pojavili s popuneto baranje o izradnja SSN kartica. Pozz Hvala za pomos od ovi forum.
jel ste obelezili na ds 260 da oni apliciraju za ssn pa ste i pored toga otisli i podneli baranje o SSN ili ste izabrali u DS obrascu da ćete sami da aplicirate za ssn?

Ja sam isto ušao bez problema na o'hare pre neki dan. Cak mi nikakva pitanja nisu postavljali, uzeo je kovertu i pasos, rekao mi da sacekam i posle par minuta me pozvao, vratio pasos i rekao have a nice day

Ne znam da li da idem u ponedeljak i da apliciram za ssn, a da ne spominjem da sam izabrao da oni apliciraju za mene. Verovatno ce prvo da provere da li me ima u sistemu
Reply With Quote